Sokolnické ukázky výcviku dravých ptáků

Nikdy jste neviděli dravé ptáky zblízka? S některými z nich vás můžeme seznámit.

Navštivte naši úžasnou podívanou s ukázkami volného létání dravců, doprovázenou odborným výkladem zkušeného sokolníka. Dozvíte se více o způsobu využití dravců, jejich ochraně, výcviku, chovu a odchovu v zajetí a zpětného návratu do přírody. Přesvědčíte se, že tito ptáci jsou nejen krásní na rukavici nebo na posedech, ale především ve vzduchu, kde jsou opravdovými králi oblohy.

Předvádíme vzácné dravce v leteckých a loveckých akcích! V programu dravci volně létají a loví různou pohyblivou kořist.

Po celou sezónu pořádáme ukázky dravých ptáků, na nichž můžete vidět orly, sokoly, jestřáby, sovy a další dravce v leteckých a loveckých akcích. Zainteresovaným skupinám a jednotlivcům, stejně jako široké veřejnosti poskytujeme ekologickou výchovu i výuku sokolnictví.

Naše ukázky si můžete objednat přímo nebo můžete navštívit Zoo Ústí nad Labem, kde pravidelně od dubna do října provádíme ukázky s odborným výkladem.
Další možností je navštívit hrady a zámky, na kterých pořádáme ukázkové programy.

Předvádíme vzácné dravce v leteckých a loveckých akcích! V našem programu vzácní dravci volně létají a loví různou pohyblivou kořist.

Provádíme ukázky dravců, které mohou být uspořádány jako individuální, skupinová nebo rodinná aktivita a pro nejrůznější zájmové skupiny. V rámci školní výchovy, akce pro dětské tábory, výukové kurzy, firemní a společenské akce, historické slavnosti atd

Sokolnické ukázky jsou vynikajícím doplňkem k Vašemu přehlídkovému programu nebo firemní akci. Tyto demonstrace s dravými ptáky jsou doprovázeny skvělým komentářem, který je zábavný, vzdělávací a informativní. Ukážeme Vám způsob, jak se přiblížit k dravcům a pozorovat jejich příležitostné přirozené chování, životní prostředí a styly lovu.

VEZMĚTE DĚTI A PŘÁTELE A PŘIJĎTE SE SEZNÁMIT S NAŠIMI ÚŽASNÝMI DRAVCI!