Sokolnické ukázky výcviku dravých ptáků

Nikdy jste neviděli dravé ptáky zblízka? S některými z nich vás můžeme seznámit.

Navštivte naši úžasnou podívanou s ukázkami volného létání dravců, doprovázenou odborným výkladem zkušeného sokolníka. Dozvíte se více o způsobu využití dravců, jejich ochraně, výcviku, chovu a odchovu v zajetí a zpětného návratu do přírody. Přesvědčíte se, že tito ptáci jsou nejen krásní na rukavici nebo posedech, ale především ve vzduchu, kde jsou opravdovými králi oblohy.

Předvádíme vzácné dravce v leteckých a loveckých akcích! V programu ptáci volně létají a loví různou pohyblivou kořist.

Pořádáme ukázky dravých ptáků po celou sezónu, kde můžete vidět orly, sokoly, jestřáby, sovy a další dravce v leteckých a loveckých akcích. Poskytujeme výuku sokolnictví zainteresovaným skupinám a jednotlivcům.

OREL STEPNÍ, SOKOL STĚHOVAVÝ, JESTŘÁB LESNÍ, KÁNĚ HARRISOVA, POŠTOLKA OBECNÁ a další při naší úžasné demonstraci!

Předvádíme vzácné dravce v leteckých a loveckých akcích! V našem programu vzácní dravci volně létají a loví různou pohyblivou kořist.

Provádíme ukázky dravců, které mohou být uspořádány jako individuální, skupinová nebo rodinná aktivita a pro nejrůznější zájmové skupiny. V rámci školní výchovy, akce pro dětské tábory, výukové kurzy, firemní a společenské akce, historické slavnosti atd

Sokolnické ukázky jsou vynikajícím doplňkem k Vašemu přehlídkovému programu nebo firemní akci. Tyto demonstrace s dravými ptáky jsou doprovázeny skvělým komentářem, který je zábavný, vzdělávací a informativní. Ukážeme Vám způsob, jak se přiblížit k dravcům a pozorovat jejich příležitostné přirozené chování, životní prostředí a styly lovu.

VEZMĚTE DĚTI A PŘÁTELE A PŘIJĎTE SE SEZNÁMIT S NAŠIMI ÚŽASNÝMI DRAVCI!